BaşkaAçıdanTV isimli kanalın muhabiri sokakta vatandaşa “Istakoz yediniz mi” sorusunu sordu. Vatandaş ise isyan ederek “Ben AKP milletvekili olsam yılan bile yerim ama burada tespih satarak siftah yapmaya çalışıyoruz” dedi.
Related Posts
ÜNİLİG Karate Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul Beykent Üniversitesi’nden Buse Kaya madalya kazandı
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ÜNİLİG Karate Türkiye Şampiyonası, Kırşehir’de tamamlandı. İstanbul Beykent Üniversitesi öğrencisi Buse Kaya, 55 kilogramda yarışarak Türkiye 3.’sü oldu. Şampiyonayı değerlendiren Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, genç sporcuların Kırşehir’i gezip güzel hatıralarla ayrıldıklarını belirtti.
Deniz Naki’den bozkurt açıklaması: Yeşil sahaların faşizme mezar olmasını temenni ediyorum
Bir zamanlar Amedspor forması terletmiş Naki, Merih Demiral’ın bozkurt simgeli gol sevinci hakkında konuştu
Fenerbahçe’de İsmail Kartal’ın iflas maçı! Oyuncular isyan etti
F.Bahçe’de sezon başından itibaren verdiği hatalı kararlarla eleştirilen İsmail Kartal, Olympiakos karşısında bunlara bir yenisini daha ekledi. Tecrübeli çalıştırıcının değişikliklerine oyuncular da isyan ederken, yarı final bileti uçtu gitti.